PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=289650}
6,3 1 861
ocen
6,3 10 1 1861
Requiem
powrót do forum filmu Requiem

(...)"Michaela Klinger, pomimo swojej epilepsji, pragnie studiować na uniwersytecie. Jej katolickie wychowanie w pobożności nie pomaga jej radzić sobie ze swobodą czy presją, jaką stwarza szkoła. Jednakże zaprzyjaźnia się z Hanną i rozpoczyna związek ze Stefanem. Po niedługim czasie, Michaela twierdzi, że słyszy głosy i widzi różne rzeczy oraz jest pouczana by nie dotykać różańca i krzyża. Film na podstawie prawdziwej historii 23-letniej studentki, która umarła z głodu po odprawionych na niej egzorcyzmach w 1976 roku w Miltenberg, w Niemczech."


P.s: Niestety z niewiadomych mi przyczyn nie było możliwe dodanie powyższego tekstu w formie recencji tutaj. Podobnie jak nie wiem czemu nie mogę po zalogowaniu się, dodać tego filmu do zbioru swoich ulubionych filmów :(
Mam nadzieję, że to tylko chwilowe jakieś usterki techniczne, a nie świadoma walka z rozsądnym przedstawieniem faktów i zdarzeń głównej bohaterki, przedstawionymi w tym filmie.

Film mądrze i rozsądnie przedstawia pewne fakty, przyczyny i skutki doświadczeń i reakcji, zachowań Michaeli - moim zdaniem celowo i bezwzględnie zamordowanej przez fanatycznych i niekiedy bardzo podłych ludzi.

Uważam ten film za ciekawy i godny obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones