PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=289650}
6,3 1 861
ocen
6,3 10 1 1861
Requiem
powrót do forum filmu Requiem

Czy warto obejrzeć ten film???A w ogóle czy jest straszy czy śmieszny

Pif_Paf

jasne, że warto!! obejrzyj koniecznie. wyszedł z jakąś gazetą, więc jest dostępny. a film nie jest ani straszny ani śmieszny. jest naprawdę bardzo dobry. po obejrzeniu Requiem poszukaj sobie filmików na youtube z Anneliese

ocenił(a) film na 1
ksz81

Może ja czegoś nie rozumiem ale na pewno nie nazwałabym tego filmu dobrym. Właściwie nie wiem jak udało mi się go przetrwać. Zakładając że to film o egzorcyzmach nastawiłam się na wrażenia podobne do tych z "Egzorcyzmów Emily Rose". A to? Nie było chyba ani jednej wciągającej sceny. Zdecydowanie nie warto, chyba że lubi się spać przy włączonym telewizorze.

wioola

ja nie oglądałam Egzorcyzmów, ale z tego co wiem jeśli chodzi o efekty jest podobny do Egzorcysty. Requiem wcale nie ma byc filmem z efektami specjalnymi, nie ma byc straszny. ma pokazac prawdziwą historię. dziewczyna i jej rodzina są zwyczajni, jak pewnie było w rzeczywistości. sceny z krzyżem czy różańcem pewnie też tak wyglądały w rzeczywistości. warto! moim zdaniem warto obejrzec, bo jest to bardzo dobry film. chyba że ktoś lubi/woli kino komercyjne ;)

ocenił(a) film na 5
ksz81

"Jeśli chodzi o efekty jest podobny do Egzorcysty". Egzorcysta był kręcony w 1973 roku, a Egzorcyzmy Emily Rose w 2005. Co do efektów to nie ma żadnego porównania. Egzorcysta jest całkowicie innym filmem od EER. Radzę ci obejrzeć EER i sama zobaczysz różnicę. A o Requiem nie mam zdania bo nie oglądałem, muszę po niego sięgnąć...

Normaden

na pewno obejrzę EER :) napisałam 'z tego co wiem', ale ok, skoro mówisz że nie ma żadnego porównania. sprawdzę to w najbliższej przyszłości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones